turkish english
Menü
Sepetim

Kargo ve Teslimat - Toptan Sex Shop - Erotik Shop - Seks Shop

Teslimat Bilgileri

Faak.com.tr gönderileri gizlilik ilkeleri doğrultusunda yapar ve tüm gönderiler, dışarıdan, içinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde size özel olarak paketlenir. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde Faak adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiç bir ibare yer almaz.

Kargo Gönderimi

Faak.com.tr, kargo gönderilerinde Sürat Kargo ile çalışır. Siparişiniz en geç, ödeme onayını takip eden 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre kargoya verildikten 1 ila 2 iş günü içerisinde size teslim edilir. Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, gönderinin, geçerli bir kimlik ile kontrol edilerek teslim edildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.

Şube Teslim

Adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmaz. Kargo firması ya da teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmez. Yine de, kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, kargonuzu size en yakın Sürat Kargo şubesinden alabilirsiniz. Siparişinizi kargo şubesinden teslim almak için, ürününüzü sepete ekledikten sonra, ödeme sayfasına girdiğiniz zaman, teslimat bilgilerine kargo şubesinin bilgisini girmeniz gerekmektedir.

Kargo Ücretleri

Faak.com.tr sitesinde tüm alışverişlerde 80 TL sabit kargo ücreti uygulanmaktadır.