turkish english
Menü
Sepetim

Toptan Penis Kılıfı - Toptan Sex Shop - Erotik Shop - Seks Shop

Penix Tırtıklı Penis Kılıfı Penix Tırtıklı Penis Kılıfı
Çok Satan
Stok Kodu: HPR-51027 Stok Adedi: 29
Tırtıklı penis kılıfı, tekrar kullanılabilen prezervatif gibidir. Partnerinizin ilişki sırasında silikon çıkıntılı tırtıkları sebebiyle daha fazla haz almasına yardımcı olur. Aşırı esnek yapısı sebebiyle tüm penis boyları için her türlü kullanıcıya uygundur. Küçük tırtıklı çıkıntıların arattığı doku..
59,90 TL
Penix Tırtıklı Testis Halkalı Penis Kılıfı Penix Tırtıklı Testis Halkalı Penis Kılıfı
Çok Satan
Stok Kodu: HPR-51037 Stok Adedi: 78
Şeffaf siyah renkleri ile %100 cilt dostu esnek silikondan imal edilmiştir. Yumuşak yapısı sayesinde ve esneme özelliği ile tüm penis boylarına uyumludur. Hem penis, hem de testis bölgesinde sıkıştırma hissi yaratır. Bu etki ile kan dolaşımı ve sertlik konusunda olumlu etkiler sağlar. Ayrıca tırtıkl..
99,99 TL
Penix Titreşimli Tırtıklı Penis Kılıfı Penix Titreşimli Tırtıklı Penis Kılıfı
Yeni
Stok Kodu: HPR-51069 Stok Adedi: 173
Penix Titreşimli Tırtıklı Penis Kılıfı, titreşimli ve dikenli çıkıntıları ile partnerinize daha fazla uyarı vermesi için özel olarak üretilmiştir. Partnerinizin ilişki sırasında titreşim motoru ile klitorise temas ederek daha fazla uyarılmasına ve silikon dikenli tırtıkları sebebiyle daha fazla haz ..
99,99 TL
Penix Uzatmalı Testis Halkalı Penis Kılıfı Penix Uzatmalı Testis Halkalı Penis Kılıfı
Yeni Çok Satan
Stok Kodu: HPR-51065 Stok Adedi: 217
Penix Uzatmalı Testis Halkalı Penis Kılıfı, daha uzun ve daha kalın bir his vermek için özel olarak üretilmiştir. Yüksek kaliteli sıvı silikondan imal edilmiş edilmiştir. Gerçekçi et dokusu ile doğal bir his vermek için tasarlanmış uzatmalı penis kılıfıdır. Ten rengine sahiptir. Uzunluğu 15 cm, iç ç..
139,99 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)