PAKET GİZLİLİĞİ

Tüm siparişler paketlenerek kapalı karton kutulara konur. Kutunun üzerinde FAAK yazmaz, hiç bir logo, ibare, vs. bulunmaz. Siparişler kargoya FAAK adına değil HPR Ticaret adına verilir. Kargo firması ne taşıdığını ve FAAK ismini asla bilmez. Faturada FAAK yazmaz, fatura HPR Ticaret adına kesilir. Ürünler faturada Elektronik / Kozmetik / Kişisel Bakım ürünü olarak geçer. Teslimat aynı gizlilikle, kimlik karşılığı gerçekleşir.

MÜŞTERİ GİZLİLİĞİ

FAAK.com.tr kullanıcı bilgilerinin güvenliğine karşı maksimum hassasiyet gösterir. Paylaşılan her türlü üyelik bilgisi, kişisel bilgi ve sipariş bilgisi gizlilik prensiplerimiz altında korunmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili yapılan hiç bir işlem, başka bir internet kullanıcısı ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. çalışanları da dahil olmak üzere kimse paylaşılan bilgilere izinsiz ulaşamaz, görüntüleyemez. Hizmet ve teknik destek almak amacıyla farklı kurumlarla çalışması durumunda bu firmaların da aynı gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır. Sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar.

BİLGİ VE KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

FAAK.com.tr internet sitesi SSL sertifikası ile korunmaktadır. FAAK.com.tr sitesi ile gerçekleşen her türlü veri alışverişi şifrelenerek gerçekleşir ve trafik içeriğinden sadece FAAK.com.tr sunucuları ve veri alışverişinde bulunan ziyaretçi haberdar olur. FAAK.com.tr üzerinden yapılan kredi kartı alışverişleri, BDDK onaylı kuruluşu olan sanal pos firması üzerinden gerçekleşmektedir. Kredi kartı ödemeleri, sanal pos firmasının güvencesindedir.

SSL NEDİR?

SSL (Secure Sockets Layer), güvenli iletişim, e-ticaret ve tarama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir şifreleme protokolüdür. SSL bağlantıları varsayılan olarak 443 numaralı bağlantı noktasını kullanır ve URL’ler ekranda “HTTPS://” ile başlar. Tarayıcılar, sarı asma kilit ve yeşil adres çubuğu üzerinden güvenli bağlantıları göstermektedir.